Dekorowanie pokoju dla dzieci naklejkami.

W idealnym pokoju dziecięcym powinno znaleźć się miejsce na kącik do nauki, zabawy, wypoczynku i przechowywania ubrań. Ważne, by meble służące jednej funkcji znajdowały się blisko siebie. Jestem projektantem wnętrz i uważam, że bardzo istotne  w pokoju dziecięcym są kolory ścian i dekoracje.

Projekt ścian w pokoju dzieci przyjaciółki

ładne naklejki na ścianę dla dzieciMoja przyjaciółka Kasia, mama dwóch ślicznych dziewczynek, poprosiła mnie o pomoc w urządzeniu pokoju dla córek. Zgodziłam się bez zastanowienia, to było dla mnie ciekawe wyzwanie. Pokój postanowiłam urządzić w delikatnych i pastelowych kolorach z białymi mebelkami. Projektując ściany wykorzystałam ładne naklejki na ścianę dla dzieci. Na rynku mamy dostępnych mnóstwo różnych naklejek na ścianę do kuchni, salonu ale także do pokoju dziecięcego. Córki przyjaciółki lubią bardzo księżniczki i jednorożce. Dlatego wybrałam dla nich naklejki z postaciami księżniczek z bajek i ślicznych jednorożców. Wybierając dekoracyjne naklejki do pokoju dziewczynek, ważne jest, aby rozważyć wiek i zainteresowania dzieci. Obie mają takie same zainteresowania, są bliźniaczkami. Moje projekty są słodkie i kolorowe, stworzyły zabawne i pełne wyobraźni wnętrze pokoju bliźniaczek. Nowy pokój bardzo spodobał się dziewczynkom. Były zachwycone bajkowymi ścianami, na których były ich ulubione postacie z bajek. Naklejki nadały indywidualny charakter i był to po prostu pokój księżniczek.

Ozdobne naklejki ścienne to fantastyczny sposób na udekorowanie każdego pomieszczenia, zwłaszcza pokoju dziewczynek. Są one łatwe do zastosowania, niedrogie i występują w szerokiej gamie wzorów i stylów. Naklejki ścienne są również niezwykle łatwe w montażu i usuwaniu. Najzwyczajniej w świecie przykleja się do wybranej pionowej powierzchni.