Poszukiwania kancelarii adwokackiej

Moje małżeństwo od dłuższego czasu istniało już tylko „na papierze”. Prawda była taka, że rozsypało się wiele lat temu. Dotychczas ani mnie, ani mężowi taki stan rzeczy odpowiadał. Jednak w końcu poznałam kogoś nowego i doszłam do wniosku, że warto byłoby rozwiązać formalnie nasze małżeństwo. Myślałam, że mąż podejdzie do tego w zdroworozsądkowy sposób. Jednak, myliłam się.

Gdzie w Toruniu znajdę kancelarię adwokacką?

doświadczona kancelaria adwokacka - toruńJeszcze nie zdążyłam złożyć pozwu do sądu, a on już zaczął na mnie krzyczeć, że nie pozwoli na formalny rozwód. Wiedziałam, że nie ma do tego prawa, ale zdawałam sobie również sprawę z tego, że sama sobie z nim nie poradzę. Całe szczęście przyjaciółka podpowiedziała mi, że w takiej sytuacji mogę skorzystać z pomocy adwokata. Poleciła mi ona nawet miejsce, z którego usług sama kiedyś korzystała i była bardzo zadowolona. Była to doświadczona kancelaria adwokacka – Toruń to miejscowość, w której mieściła się siedziba tego miejsca. Mieszkałam niedaleko, dlatego zdecydowałam się nie tracić więcej czasu i udałam się tam jeszcze tego samego dnia. Miałam farta, ponieważ na miejscu trafiłam od razu na doświadczonego w sprawach rozwodowych adwokata, który przez kilkanaście lat swojego doświadczenia zawodowego, brał już udział w wielu rozprawach sądowych. Specjalizował się on także w innych sprawach cywilnych.

Dzięki temu pomógł mi on nie tylko przy samym rozwodzie, ale także przy podziale majątku oraz ustanowieniu obowiązku alimentacyjnego na nasze małoletnie dzieci. Jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalnej pomocy. Został on moim pełnomocnikiem, dzięki czemu wszystkie pisma z sądu oraz od mojego byłego już męża trafiały bezpośrednio do niego. Skróciło to czas potrzebny na reakcję, a mnie odciążyło, co było dla mnie bardzo ważne.