Dla swojej firmy wybrałem profesjonalne biuro rachunkowe

Kilka tygodni temu założyłem swoją pierwszą w życiu firmę. Żeby nie brzmiało to aż tak szumnie to wyjaśnię, że w moim przypadku to nic innego jak tak zwane samozatrudnienie. Z moim dotychczasowym pracodawcą zawarłem umowę biznesową i teraz współpracujemy na zasadzie kontraktu. Ja natomiast po założeniu firmy od razu znalazłem sobie biuro, któremu powierzyłem rozliczenia księgowe.

Do biura rachunkowego trafiłem z polecenia

profesjonalne biuro rachunkowe w opoluJako, że w prowadzeniu firmy byłem całkowicie zielony to zdałem się na pomoc mojego szefa, który obecnie jest już tylko moim kontrahentem. Samozatrudnienie ma ten ogromny plus, że jest się samemu sobie szefem. W każdym razie to właśnie mój były pracodawca pomógł mi z założeniem firmy a także ze znalezieniem zaufanego księgowego. Dostałem namiary na bardzo profesjonalne biuro rachunkowe w Opolu i od razu po założeniu firmy udałem się do nich, żeby zlecić im prowadzenie mojej firmowej księgowości. Dzięki temu, że trafiłem do nich z polecenia to mogłem liczyć na atrakcyjniejszą cenę za obsługę księgową. Natomiast biorąc pod uwagę profesjonalizm, z jakim się u nich spotkałem, to cena pewnie i tak nie grała by żadnej roli. Z usług mojego biura mogę korzystać całkowicie online. Dostałem dostęp do całkowicie bezpłatnego programu do wystawiania faktur, ale mogę w nim również dodawać swoje dokumenty kosztowe. Pracownicy biura ściągają sobie wszystko online i nie muszę do nich w ogóle jeździć. W dzisiejszych czasach to bardzo wygodne.

Jako, że teraz prowadzę własną firmę to muszę się rozliczać z urzędami samodzielnie. Zleciłem to bardzo profesjonalnemu biuru rachunkowemu, które jest nowoczesne i bardzo elastyczne w działaniu. Wszystkie swoje dokumenty dostarczam im poprzez specjalny program i nie muszę się osobiście fatygować, dzięki czemu oszczędzam czas i pieniądze.