Modne hybrydy na lato

Zadbane paznokcie to wizytówką każdej współczesnej kobiety. Zreguły panie chodzą do kosmetyczki przynajmniej dwa razy w miesiącu na wykonanie profesjonalnego manicure i pedicure. Paznokcie u stóp i u rąk muszą być schludne, czyste oraz często są pomalowane. Najbardziej trwałe są lakiery hybrydowe.

Wytrzymały lakier do paznokci

trwały lakier hybrydowy neonModne tematyczne malowanie paznokci stało się już dawno temu bardzo popularne. W okresie Świąt Bożego Narodzenia na paznokciach u rąk u kobiet przeważają czerwienie, malowane choinki, a nawet Mikołaje. W okresie lata przeważają zdecydowanie kolory neonowe, które mocno i wyrazi ście eksponują piękne i długie paznokcie. Jeśli chodzi o trwały lakier hybrydowy neon występuje w różnych barwach. Może to być neo n w kolorze różowym, zielonym, pomarańczowym oraz żółtym. Wszystkie te cztery kolory są bardzo nowoczesne i świetnie komponują się na paznokciach o różnych kształtach. Paznokcie neonowe rzadziej malujemy w okresie zimy gdyż w tym czasie wolimy ciemniejsze kolory, które nie rzucają się tak mocno i intensywnie w oczy. W celu pomalowania paznokci lakierem hybrydowym należy je odpowiednio wcześniej przygotować. Dzięki temu lakier hybrydowy będzie utrzymywał się na płytce paznokcia nawet od dwóch do trzech tygodni. Cena za neonowy lakier hybrydowy to koszt około 30 do 50 zł w zależności od firmy.

Ładne i zadbane paznokcie w kolorze neonowym to must have na lato. W tym okresie nie boimy się mocnych i intensywnych kolorów dlatego neony będą najlepszym rozwiązaniem w tym okresie. Lakiery neo nowe kosztują mniej więcej tyle samo co inne kolory lakierów hybrydowych. Popularnych marek lakiery są dobrej jakości, o dobrym składzie oraz bezpieczne dla płytki paznokcia. Kolory neonowe pasuje wszystkim kobietą bez względu na wiek.