Skorzystałam z usług dobrego prawnika

Nie wiem gdzie popełniłam błąd wychowawczy. Już od dłuższego czasu miałam problemy z moją córką, która wagarowała, piła i nawet dokonywała drobnych kradzieży w sklepach. Zawsze jakoś udawało mi się ją wyciągnąć z kłopotów. Jednak ostatnio przesadziła i nawet ja musiałam to przyznać. Była oskarżona o pobicie, które wywołało u poszkodowanego znaczne obrażenia ciała.

Wybrałam bardzo dobrego prawnika

dobry prawnik - gorzów wielkopolskiTym razem wiedziałam, że sama nie dam sobie rady. Był mi dla niej potrzebny dobry prawnik – Gorzów Wielkopolski to miejscowość od której rozpoczęłam poszukiwania odpowiedniej osoby, która miałaby doświadczenie w sprawach związanych z młodocianymi przestępcami. Całe szczęście znalazłam takiego prawnika bardzo szybko. A co jeszcze ważniejsze zrozumiał on powagę sytuacji i zgodził się przyjąć mnie w siedzibie swojej kancelarii jeszcze tego samego dnia. Od razu przedstawiłam mu całą sprawę, a on po jej wysłuchaniu natychmiast zabrał mnie na komisariat, gdzie córka została przesłuchana w związku z zarzucanymi jej czynami. Podpowiedział także córce jakie kroki prawne zostaną w związku z tym powzięte i co powinna dalej robić. Byłam bardzo zadowolona z jego szybkich działań oraz z tego, że do całej sprawy podszedł z pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnie ocenił sytuację córki. Nie stosował się do żadnych szablonowych rozwiązań.

Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentnego i solidnego prawnika. Najważniejsze okazało się dla mnie to, że jego honorarium nie było zbyt wysokie i mogłam je uiścić dopiero po zakończeniu całej sprawy. Dowiedziałam się także, że w szczególnych sytuacjach prawnik ten prowadzi także sprawy pro bono, czyli nie pobiera za nie wynagrodzenia. Miał on wieloletnie doświadczenie i wiele pozytywnych rekomendacji poprzednich klientów.