Poszukiwania polecanej kancelarii prawnej

Od dłuższego czasu miałam problemy z uzyskaniem od byłego męża alimentów zasądzonych mu przez sąd na nasze małoletnie dzieci. Na początku czekałam cierpliwie, bo miałam nadzieję, że może po prostu spóźnił się z przelewem, albo ma jakieś kłopoty finansowe. Kiedy jednak dowiedziałam się, że od kilku miesięcy przebywa on na zagranicznych wakacjach, postanowiłam zacząć działać.

Skorzystałam z polecanej kancelarii prawnej

polecana kancelaria radców prawnych warszawa śródmieścieSama jednak nie wiedziałam, co powinnam dalej zrobić. Wobec tego musiałam zasięgnąć fachowej porady. Z pomocą przyszła mi moja koleżanka, która podpowiedziała mi, gdzie z pewnością dostanę odpowiednią pomoc. Była to polecana kancelaria radców prawnych Warszawa Śródmieście to miejsce, gdzie znajdowała się jej siedziba. Mieszkałam niedaleko, dlatego nie wahałam się dłużej i jeszcze tego samego dnia udałam się tam po poradę. Na miejscu trafiłam od razu na niezwykle doświadczonego radcę prawnego z wieloletnim doświadczeniem w sprawach związanych z prawem rodzinnym i opiekuńczym. Szybko przekonałam się, że jest to naprawdę bardzo dobry fachowiec, ponieważ od razu dokładnie przeanalizował on moją sprawę i podpowiedział mi kilka rozwiązań odnośnie tego, w jaki sposób mogę ubiegać się o należna mi, zaległe alimenty. Ten radca prawny sporządził również dla mnie odpowiednie pisma i w moim imieniu miał rozmawiać z byłym mężem.

W ten sposób chciał dojść z nim do porozumienia, aby sprawa nie musiała zostać oddana do sądu. Były mąż jednak odmówił współpracy i nie pozostało nam nic innego, jak złożenie pozwu do sądu. W tym przypadku radca prawny również bardzo mi pomógł i zgodził się pozostać moim pełnomocnikiem, co było dla mnie ważne. Świetnie bowiem przygotował mnie on do rozprawy i podpowiedział, jakich pytań od sędzi mogę się spodziewać.