Poszukiwania bezpiecznego szkolenia dla szczeniaka

Od dłuższego czasu starałam się nauczyć posłuszeństwa małego pieska, którego zdecydowałam się przygarnąć po tym, jak znalazłam go na śmietniku. Szybko jednak przekonałam się, że nie będzie to takie proste, jak mi się na początku wydawało. Kolejny raz załamywałam ręce nad swoją bezradnością w tym zakresie. W tym momencie zadzwoniła moja koleżanka z pracy.

Zalety bezpiecznego szkolenia szczeniaków

bezpieczne szkolenie szczeniaków w warszawiePowiedziałam jej jaki mam problem i pożaliłam się, że nie wiem, co powinnam dalej zrobić. Wtedy ona poleciła mi bezpieczne szkolenie szczeniaków w Warszawie. Ona sama kiedyś korzystała z takiego szkolenia i była bardzo zadowolona. Zapewniła mnie, że jest ono profesjonalnie i rzetelnie prowadzone, a w dodatku koszt takiego szkolenia szczeniaka jest bardzo niski. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że szkolenie składa się z kilkudziesięciu godzin pracy z profesjonalnym i doświadczonym behawiorystą. Kolejnym jego plusem jest to, że jest ono przeznaczone do szczeniąt wszystkich ras zwierząt. Zazwyczaj biorą w nim udział szczeniaki od ukończenia trzeciego miesiąca życia. Zgodzie z najnowszą wiedzą weterynaryjną poleca się takie szkolenia rozpoczynać maksymalnie do momentu ukończenia pierwszego roku życia przez psa. Jednak jeśli ktoś ma problem ze swoim czworonożnym przyjacielem, może odbyć takie szkolenie bez względu na wiek zwierzęcia.

Zachęcona takimi pozytywnymi komentarzami zdecydowałam się jeszcze tego samego dnia zapisać na szkolenie dla szczeniąt. Było ono prowadzone rzetelnie i solidnie, tak jak się tego spodziewałam biorąc pod uwagę opinie koleżanki z pracy. Najpierw odbywało się ono na hali w kontrolowanych warunkach, gdzie zwierzęta nie były narażone na zbyt wiele bodźców. Dopiero kiedy się już z tym oswoiły, zaczęliśmy wychodzić do parku.