Co to jest wampirzy lifting?

Wszyscy chcemy pięknie i młodo wyglądać. niestety czasami na skórze pojawiają się niechciane zmarszczki, blizny po trądziku. Moja córka Kasia ma takie blizny potrądzikowe. Stosujemy wiele kosmetyków żeby je zniwelować i zmniejszyć. Niestety nic nie działa. Kasia bardzo się tym przejmuje, chciałabym jej pomóc ale nie bardzo wiem jak.

Skuteczny lifting wampirzy dla córki

wampirzy lifting brodnicaBędąc w kolejnym gabinecie kosmetycznym powiedziano nam, że jest zabieg, który może pomóc Kasi. Ten zabieg to  specjalny lifting twarzy. Bez zastanowienia zapisałam Kasię na wampirzy lifting brodnica miała kilka gabinetów, które go wykonywały. Zabieg ten polega na podaniu do skóry osocza bogatopłytkowego, pozyskanego z pobranej wcześniej krwi pacjenta. Pozwala na redukcję zmarszczek, ujędrnienie i odmłodzenie skóry, a także zmniejszenie widoczności blizn potrądzikowych i pooperacyjnych. Była więc szansa, że zmiany potrądzikowe znikną w końcu z buzi córki. Zabieg jest dość kosztowny ale nam zależy bardzo na  tym żeby buźka córki była bez blizn. Córka obawiała się tego zabiegu, jednak wszystko poszło ok. Po liftingu wampirzym okazało się ,że blizny potrądzikowe prawie zniknęły, były mało widoczne. Kasia była bardzo szczęśliwa. Dostała też specjalne preparaty, kremy do smarowania, które miały jeszcze bardziej zamaskować i zniwelować blizny. Lifting okazał się bardzo bardzo skuteczny, wręcz rewelacyjny.

Wampirzy lifting  to popularny ostatnio zabieg medycyny estetycznej. Wykorzystuje się w nim ostrzykiwanie skóry osoczem bogatopłytkowym. Zabieg taki stosowany jest w celu likwidowania rozstępów, wygładzania skóry i zmarszczek czy usuwania blizn i zmian potrądzikowych. Lifting wampirzy nie jest przeznaczony dla osób bardzo młodych ani tych w wieku zaawansowanym.