Kto w Warszawie zajmuje się usługami pogrzebowymi?

Moja córka od urodzenia cierpiała na ciężką i nieuleczalną chorobę. Kiedy zmarła ucieszyłam się z tego, że przynajmniej przestała ona cierpieć. Nie musiałam także martwić się o to, kto by się nią zajął, gdybym ja pierwsza odeszła z tego świata. Teraz, nie pozostało mi już nic innego, jak zorganizować dla niej pogrzeb. Zależało mi na tym, aby była to naprawdę piękna uroczystość.

Potrzebowałam profesjonalnych usług pogrzebowych

profesjonalne kompleksowe usługi pogrzebowe w warszawieMoja przyjaciółka, która kiedyś była w podobnej do mojej sytuacji, podpowiedziała mi, gdzie w takim razie powinnam się udać. Był to zakład pogrzebowy, który świadczył profesjonalne kompleksowe usługi pogrzebowe w Warszawie. Z tego co mi ona powiedziała, zajmowali się oni całą uroczystością pogrzebową od początku do końca. Nie tylko zajmowali się transportem ciała pomiędzy chłodnią, kostnicą a cmentarzem, ale także załatwiali formalności urzędowe, jeśli otrzymywali odpowiednie upoważnienie. Na miejscu w tym domu pogrzebowym pracownicy pomagali także wybrać takie rzeczy, jak trumnę, strój do trumny czy rodzaj wiązanek i zniczy pogrzebowych. Można tam było także zamówić pomnik, który był montowany na cmentarzu w ciągu kilku, maksymalnie kilkunastu tygodni po pogrzebie. Dużą zaletą tego miejsca był fakt, że zajmowali się oni nie tylko tradycyjnymi pochówkami, ale także kremacją ciał. Zachęcona przez przyjaciółkę, zdecydowałam się skorzystać z usług tego miejsca.

Szybko przekonałam się, że to była właściwa decyzja. Pracownicy tego zakładu pogrzebowego zajęli się wszystkim kompleksowo. Bardzo pomogli mi we wszystkich formalnościach, które w tych pierwszych dniach po śmierci ukochanego dziecka były dla mnie bardzo trudne. Uważam, że dużym plusem jest również to, że miejsce to jest czynne dwadzieścia cztery godziny na dobę.